4.A

Půda nevypadá zajímavě, ale opak je pravdou. O tom nás přesvědčily závěry našich pokusů. Budeme zahradníci?

text a foto: Mgr. Javůrková Helena, třídní učitelka 4. A

Žáci se seznámili se správným způsobem pohybu po komunikacích, s dopravními značkami a řešením křižovatek. 2. 5. 2019 čeká žáky praktická část na dopravním hřišti a test ze znalostí.

text a foto: Mgr. Javůrková Helena, třídní učitelka 4. A

Besedovat o vztazích ve třídním kolektivu je vždy zapotřebí. Zopakovali jsme si pravidla chování. Budeme opravdoví kamarádi? Média, IT, kyberšikana - další zajímavé a poučné setkání. Vše by mělo směřovat k osobnostnímu rozvoji dětí.

text a foto: Mgr. Javůrková Helena, třídní učitelka 4. A

Vytváříme si pro sebe hry na přestávky. To byla zábava!

text a foto: Mgr. Javůrková Helena, třídní učitelka 4. A

Ve zpěvu nás ve školním kole reprezentovala Ema Bakočová a Natka Sadílková. Naty postupuje do okresního kola z prvního místa, Emička skončila na krásném třetím místě. V recitaci si zopakoval úspěch Martin Lebedinský. Zvláštní ceny obdržely ve zpěvu Linda Kynčlová a v recitaci Viki Kultová. Blahořejeme.