Když se zeptáte dětí, co si přejí letos pod stromeček, tak drtivá většina odpoví, že právě stavebnici LEGO.

V případě, že máte doma stavebnici LEGO nebo její části, kterých se již delší dobu nedotkly dětské ruce a máte chuť věnovat toto LEGO pro potřeby dětí naší školy, tak neváhejte a udělejte dobrý skutek v čase předvánočním. Budeme vděční, když budete informace o této akci šířit i mezi své příbuzné, přátele a kamarády, kteří smýšlejí obdobným způsobem jako vy.

Vyhlašujeme BONUS pro dárce, kteří přinesou LEGO přímo v Den otevřených dveří (10. 12. 2019 od 15:00 do 18:00 hodin), v podobě kávy přímo od pana ředitele nebo jeho zástupce.

Termín LEGO sbírky: 2. až 20. 12. 2019.

Sběrná místa: LEGO můžete darovat do sběrných boxů v 1. oddělení školní družiny, nebo přímo v sekretariátu školy.

Všem lidem dobré vůle již nyní přejeme klidný čas předvánoční.