Dne 26. 9. 2017 se družstvo našich reprezentantů zúčastnilo na Paradráze okresního kola AŠSK v přespolním běhu šestičlenných družstev.

Soutěže se zúčastnili žáci jak základních, tak i středních škol trutnovského okresu. V konečném hodnocení se na medailové pozice v kategorii IV. Chlapci (ZŠ, 8. a 9. ročníky) prosadily tradičně silné kolektivy ZŠ Komenského Trutnov a ZŠ Náměstí Míru Vrchlabí. Družstvo našich chlapců, které závodilo ve stejné kategorii, se výborně popasovalo se silnou konkurencí a mezi osmi družstvy obsadili krásné 3. místo. Kompletní výsledky ZDE.

 

Závodníkům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a příkladné chování během celé akce.

 

Složení družstva:

Krákora Ondřej - 7. místo

Hurdálek Robert - 8. místo

Günther Jan – 13. místo

Januš Ondřej – 35. místo

Munzar Vilém – 41. místo

text a foto: Mollingr Jaroslav, garant akce

Back to top