Dne 5. 4. 2018 se pedagogové ze ZŠ kpt. Jaroše, Trutnov, Gorkého 38, zúčastnili 17. ročníku turnaje v bowlingu pro pracovníky ve školství okresu Trutnov. Akce se konala ve sportovním centru Olymp. Do soutěže se přihlásilo 8 čtyřčlenných družstev. Na každého účastníka čekala dvě kola. Do soutěže družstev se započítávala obě dvě kola všech členů týmu. Již po prvním kole se ujalo vedení „A“ družstvo od „Letadla“, které obhajovalo loňský titul. Ve druhém kole áčko svůj bodový náskok ještě navýšilo a s převahou celý turnaj vyhrálo. Výrazný úspěch zaznamenali naši reprezentanti i v kategorii jednotlivců. V kategorii mužů obsadil výborné druhé místo Mgr. Ryšavý Zdeněk, kterému uniklo prvenství o pouhých 5 bodů. V kategorii žen obsadila Mgr. Ryšavá Jitka pěkné třetí místo. Družstvu „A“ gratulujeme k obhajobě titulu. Oběma našim družstvům děkujeme za vzornou a příkladnou reprezentaci školy.

 

 

 

Reprezentanti ZŠ kpt. Jaroše, Trutnov, Gorkého 38:

 

„A“ družstvo

- pan Maršík Martin

- Mgr. Karajanis Petr, DIS.

- pan Krejčí Jaroslav

- Mgr. Ryšavý Zdeněk

 

„B“ družstvo

- Mgr. Brádlerová Miloslava

- Mgr. Ryšavá Jitka

- Mgr. Samcová Petra

- Mgr. Voleská Zuzana

 

Výsledky družstev:

1. ZŠ kpt. Jaroše Trutnov "A", 1103 bodů

2. ZŠ Schulzovy sady DK n L, 1041 bodů

3. ZŠ Náchodská Trutnov, 1018 bodů

4. SOŠ a SOU Trutnov, 1012 bodů

5. SPŠ Trutnov, 985 bodů

6. ČLA Trutnov, 901 bodů

7. ZŠ Komenského Trutnov, 898 bodů

8. ZŠ kpt. Jaroše Trutnov "B", 892 bodů

 

text: Mgr. Karajanis Petr, DiS.

Back to top