• skola_zima_com_2_m
loading...

Jednoho pátečního odpoledne se naše škola proměnila v místo plné pohádek. Sešly se v ní různé pohádkové bytosti, hlavní slovo měl pan král a královna. Navštívili nás rytíři ve zbroji, zasvětili děti do rytířské školy. Při jejich vystoupení se nejednomu tajil dech. Večer nás čekala projekce tří pohádek. V ruce nikomu nechyběl popcorn. Sobotní program byl věnovaný výrobě erbů, stavění hradů z papíru a kartonů. Děti vyplňovaly pohádkové úkoly ze speciálně vyrobené Pohádkové knížky. Pochutnávali jsme si nejen na dobrůtkách, které přinesly děti, ale také na královské hostině. Jídlo připravovaly děti, pekly a vařily v královské kuchyni. Programem pohádkové víkendovky nás po celou dobu doprovázeli kamarádi ze 7. B třídy, kteří také pomáhali s přípravami ještě před zahájením víkendového pobytu. Těšíme se na další, stejně povedenou akci!

Odkaz na fotogalerii ZDE.

text a foto: Mgr. Kyselicová Jana, garant akce

Back to top