Třída 9.A

… byl opravdu bohatý. Trénovali jsme na Dolcích základy ovládání raftu, což se nám bude hodit na dalším sportovním kurzu. A také jsme grilovali na školním pozemku a přespávali ve škole!

text a foto: Mgr. Taťána Pilná, třídní učitelka 8. A

Dne 13. června 2022 jsme navštívili Divadýlko Trdýlko a zhlédli divadelní představení Svatební košile, Přehmat a Diváci. Tímto jsme měli možnost poznat díla K. J. Erbena, A. P. Čechova a I. Douskové.

text a foto: Mgr. Taťána Pilná, třídní učitelka 8. A

Dne 26. května 2022 jsme navštívili Střední školu služeb, obchodu a gastronomie v Hradci Králové, kde probíhala prezentace jednotlivých oborů vyučovaných na této škole. Naši žáci si tak mohli sami vyzkoušet řadu činností z oborů cukrář, pekař, kuchař, číšník, prodavač, aranžér, kadeřník, zahradník, hotelnictví a cestovní ruch, kosmetička, sportovní management, fotograf, a přesvědčit se tak o jejich atraktivitě.

text a foto: Taťána Pilná, třídní učitelka 8. A

Dne 29. května 2022 jsme odjeli vlakem na cyklistický kurz do Lhotky u Mělníka. Jsme stále plni dojmů…

text a foto: Ing. Loufek Václav, pedagogický doprovod

Dne 25. dubna 2022 jsme opět navštívili trutnovské společenské centrum Uffo a zhlédli divadelní představení Válka s Mloky v režii Jakuba Šmída z Divadla D21. Původně Čapkův román byl napsaný v roce 1935 a je varováním před hrozbou lidské lhostejnosti, fanatismu a touhy po moci.

text a foto: Taťána Pilná, třídní učitelka 8. A