koordinátorka školní družiny: paní Karajani Pavlína

telefonní číslo: 739 043 345

Pravidla provozu ŠD

• Ranní ŠD je v provozu od 6:30 do 7:40.
  • Děti jsou do ranní ŠD přijímány od 6:30 do 7:30.
  • Děti jsou přijaty do ŠD na základě vyplněného zápisového lístku a uhrazené platby.
  • Odpolední ŠD je v provozu od 11:40 do 17:00, od pondělí do pátku.
  • Každé oddělení má svůj mobilní telefon. Na základě telefonického hovoru nelze pustit vaše dítě samotné domů. Vždy je nutná písemná forma.
  • V době od 13:30 do 15:00 probíhá ve všech odděleních ŠD řízená činnost. V této době není vhodné děti vyzvedávat.
  • Zákonný zástupce dítěte zajistí vhodné oblečení na venkovní aktivity.

Zájmové kroužky při ŠD

• Děti během pobytu v ŠD mohou navštěvovat kroužky, do kterých jsou přihlášeny.
  • V době konání kroužku nesou za Vaše děti zodpovědnost příslušní lektoři.

Platba za ŠD

• Pro školní rok 2024/2025 se hradí za 1. pololetí poplatek ve výši 1500,- Kč na účet školy do konce srpna 2024.
  • Pro školní rok 2024/2025 se hradí za 2. pololetí poplatek ve výši 1500,- Kč na účet školy do konce ledna 2025.
  • Číslo účtu školy 211104328/0600 MONETA Money Bank, a. s..
  • Další informace o školní družině naleznete ve Vnitřním řádu školní družiny.

Poznámka k navýšení platby:

• Poplatek jsme byli nuceni zvýšit z důvodů rostoucích nákladů na provoz ŠD.
  • Úkolem vedení školní družiny je nejen udržet, ale postupně zvyšovat standard poskytovaných služeb v rámci ŠD.
  • Tímto děkujeme za pochopení a respektování rozhodnutí vedení školy.