• foto-skoly1
loading...

ZŠ kpt. Jaroše, Trutnov, Gorkého 38 ve spolupráci s Schools United připravila jedinečný projekt v podobě „školního merche“.

Ve spolupráci se Schools United byly vytvořeny nové - moderní návrhy „log“, které naši školu vystihují a charakterizují. Tři nejpovedenější návrhy byly vybrány do online hlasování, ve kterém žáci i přátelé školy mohou rozhodnout, jaké „logo“ chtějí. Vítězný návrh bude následně použit na oblečení, které si budete moci zakoupit na plnohodnotném eshopu, a tím se hrdě přihlásit ke komunitě lidí, kterou spojují společné cíle a zájmy v oblasti vzdělávání a výchovy.

Je nutné doplnit, že veškeré finanční náklady i profit z tohoto projektu jde za firmou Schools United.

Nyní stačí učinit první krok v podobě aktivní účasti v online hlasování, kde si vyberete „logo“, které se vám bude nejvíce líbit.

Z jedné IP adresy lze hlasovat pouze jednou. Doporučujeme hlasovat prostřednictvím mobilního telefonu připojeného na mobilní data.

Odkaz na hlasování ZDE nebo pomocí QR kódu. 

Hlasujte od 8. do 14. 6. 2023.

Back to top