• foto-skoly1
loading...

Třídní výlet začal cestou autobusem přes Brno až do italského Cavallina, kde jsme se ubytovali v moderních mobilhomech. Po celý pobyt nám přálo počasí, mohli jsme se věnovat všem naplánovaným aktivitám.  Střídali jsme odpočinkové a výletní dny. U moře jsme si užívali vln i písku, místní bazén s vířivkami. Prohlédli jsme si Benátky. Lodí jsme se vydali na sousední ostrovy Murano, kde jsme si prohlédli vyhlášenou sklárnu.  Pokračovali jsme na Burano, které nás okouzlilo svými barevnými domky a výrobky z krajky. Obdivovali jsme je v místních obchůdcích. Protože jsme chtěli zažít tradiční trh, půjčili jsme si kola, které jsme využili i k výletu do přilehlých původních lagun. Pobyt velmi rychle utekl, poslední den jsme zakončili společnou pizzou. A vyrazili domů, kam jsme si odvezli mnoho zážitků a vzpomínek.

Odkaz na fotogalerii ZDE.

text a foto: Mgr. Škodová Pavla, třídní učitelka

Back to top