• skola_zima_com_2_m
loading...

Předvánoční přípravy jsme zahájili výrobou ozdob na náš vánoční stromeček. Pokračovali jsme papírovými věnečky, stromečky ze stuhy a korálků a svícny. Sladkou tečkou – a to doslova – byly medovníčkové kuličky, které jsme si společně udělali. Protože jsme Cestovatelé, povídali jsme si také o tom, jak se slaví Vánoce v jiných zemích. V průběhu tohoto týdne už na děti čeká „družinový Ježíšek“ v podobě nových hraček do družiny, které si postupně rozbalují. Samozřejmě jsme si našli čas i na různé hry a soutěže a také na volnou zábavu. Ve čtvrtek si uděláme příjemné vánoční odpoledne, kdo bude chtít, předvede nám krátké představení (hru na hudební nástroj, ukázku tance, stepu apod. a společně si připijeme dětským šampaňským a popřejeme si veselé Vánoce a šťastný nový rok.

Odkaz na fotogalerii ZDE.

text a foto: Mgr. Vrabcová Petra, vychovatelka 6. odd. ŠD

Back to top