13. ledna 2022 se část třídy 3. C v doprovodu p. uč. Čalovkové a paní asistentky Karajani, vydala na mrazivý výlet do Janských Lázní. Děti si užily sjíždění kopce na plastových sedácích a pytlích, svezly se SKIbusem a následně se všichni šli ohřát a občerstvit do místní cukrárny. Akce proběhla z důvodu odjezdu 2. části třídy na lyžařský kurz. Ne všechny děti si tento několikadenní kurz mohly dopřát, proto paní učitelka vymyslela takovouto alternativu.

text a foto: Bc. Čalovková Markéta, DiS., třídní učitelka 3. C

Na den Památky zesnulých (2. 11. 2021) připravily paní učitelka s paní asistentkou pro žáky 3. C strašidelný večer plný her, soutěží a tance ve stylu Halloween. Celé odpoledne děti připravovaly sebe a pohoštění, líčily se, strojily, zdobily třídu a těšily se na vyvrcholení celé akce – stezku odvahy, při které musely projít celou školou až do zahradního altánu pouze při slabém svitu svíček a podepsat se tam jako důkaz, že došly až do konce. Cestou je provázeli blikající dýňáci, hororoví strašáci, umrlci i děsivé zvuky, přesto téměř všichni překonali svůj strach a stezku zdolali.

text: Bc. Čalovková Markéta, DiS., třídní učitelka 3. C

foto: Bc. Čalovková Markéta, DiS., třídní učitelka 3. C a paní asistentka Karajani Pavlína

V závěru školního roku, den před rozdáváním vysvědčení, jsme vyjeli na školní výlet. Cílem byl Fajnpark v Chlumci nad Cidlinou. Čekala nás spousta atrakcí, které jsme vyzkoušeli. Líbilo se nám řízení autíček v Miniměstě i řízení Safari cars. Prošli jsme si Hmyzákov, Hopsálkov, Dinoprales, báli jsme se v 4D kině. V závěru jsme se zúčastnili bubenického představení v amfiteátru a než přijel autobus, využili jsme místní jezírko k ochlazení.

Odkaz na fotogalerii ZDE

text a foto: Mgr. Gabauerová Michaela, třídní učitelka 2. C

Prohlédněte si pár fotek z našich hodin matematiky, prvouky, českého jazyka a výsledku tvoření ke Dni otců.

text a foto: Mgr. Gabauerová Michaela, třídní učitelka 2. C

V horkých letních dnech nám přišlo vhod ochlazení na trutnovském koupališti a na Jiráskově náměstí.